Пра гульню чэмпіянаты Рэспублікі Беларусь, паядынак жаночых гандбольных каманд "Віцябчанка" і "Гомель", які прайшоў у спартыўным комплексу "Ушачы-Юнацтва".
Нет никаких комментариев для этого документа.
Нет никаких комментариев для этого документа.