Пра новую архтэктурную кампазіцыю - "Вішнёвую кветку", якую ўстанавілі на цэнтральнай плошчы г. Глыбокае напярэдадні VI Міжнароднага свята "Вішнёвы фестываль-2018".
Нет никаких комментариев для этого документа.
Нет никаких комментариев для этого документа.